Pierwsze Szkolenie ligi Go4Wake

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail
 

Data: 14/06/2014

Godz: 9.00 – 20.00

Cel: nauka lub doszkalanie z techniki pływania na Wakeboardzie

Impreza w Wake Family jest pierwszą z serii imprez organizowanych przez Go4Energy, mających na celu promowanie wartości, które na co dzień wdrażamy w projektach budynków biurowych; są to – przede wszystkim – ZDROWIE i DOBRE SAMOPOCZUCIE.

Zarówno środowisko pracy, jak i czas spędzany poza biurem powinny mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie, dlatego gorąco zachęcamy wszystkie firmy z sektora nieruchomości komercyjnych do wzięcia udziału w pierwszym szkoleniu amatorskiej ligi Go4Wake.
  • Szkolenie będzie miało charakter pikniku rodzinnego, więc zapraszamy do udziału przedstawicieli firm wraz z rodzinami.
  • W ramach imprezy zapewniamy bezpłatne plywanie, sprzęt oraz instruktora. Jest możliwość korzystania z baru/punktu gastronomicznego dostępnego na miejscu (we własnym zakresie).

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pomocą formularza.

Zgłoszenia do udziału w pierwszym szkoleniu ligi Go4Wake przyjmujemy tylko do dn. 12/06/2014. Po zamknięciu listy uczestników, poinformujemy o godzinach szkolenia przewidzianych dla poszczególnych drużyn.

  • Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
  • W związku z ograniczeniem liczby osób mogących jednocześnie brać udział w szkoleniu, zastrzegamy sobie możliwość zmiany godzin pływania.

Planujemy, że po serii szkoleń, które zostaną przeprowadzone w sezonie wiosenno-letnim 2014, pierwsze zawody amatorskiej ligii nieruchomości komercyjnych Go4Wake będą mogły odbyć się już we wrześniu!

Aby brać udział w naszych wydarzeniach, musisz się zarejestrować korzystając z poniższego formularza.

Uwaga! W zależności od frekwencji, rezerwujemy sobie prawo do ograniczenia liczby osób reprezentujących jedną firmę podczas szkoleń i zawodów do 2-4 osób. W takim przypadku, decyzję o tym, kto będzie reprezentował daną firmę podejmuje kapitan drużyny.