I Szkolenie Go4Wake za nami!

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail
 

Data: 18/06/2016

Godz: 9.00 – 20.00

Trzecia Amatorska Liga Wakeboardowa rynku nieruchomości komercyjnych.

W minioną sobotę 18 czerwca odbyło się pierwsze w tym roku szkolenie Amatorskiej Ligi Nieruchomości Komercyjnych Go4Wake. Szkolenie Go4Wake odbyło się w ośrodku Wake Family, położonym niedaleko Warszawy, w pięknym, otoczonym lasem zakątku, nad jeziorem.

Celem pierwszego spotkania była nauka pływania na wakeboardzie lub udoskonalenie umiejętności dla zaawansowanych uczestników. Pogoda dopisała, dlatego każdy w znakomitych warunkach skorzystał ze szkolenia poprowadzonego przez doświadczonych instruktorów z Wake Family.

To dopiero początek igi Go4Wake. Następne szkolenia odbędą się 16 lipca oraz 20 sierpnia b.r., a cała Liga zakończona zostanie zawodami , gdzie na zwycięzców będą czekały atrakcyjne nagrody.

Uczestnicy szkoleń zabrali ze sobą całe rodziny, dlatego w godzinach od 12-14 dodatkowo udostępniliśmy wyciąg dla dzieci, które podobnie jak ich rodzice mogły spróbować swoich sił w wakeboardingu.

Już teraz zapraszamy wszystkich do rejestracji na kolejne Szkolenie Go4Wake : http://go4wake.pl/liga-go4wake/rejestracja.

Przypominamy, że uczestnictwo we wszystkich szkoleniach i zawodach Go4Wake jest bezpłatne, jednak liczba uczestników jest ograniczona, a zgłaszając się do udziału, deklarujecie Państwo swoją obecność. Tym razem proszę również o deklaracje przyjazdu razem z dziećmi.

Poniżej fotorelcja z pierwszego szkolenia:

DSCF1152

DSCF1216

DSCF1625

DSCF1187

DSCF1112

DSCF1101

DSCF1220