III Szkolenie Go4Wake!

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail
 

Data: 20/08/2016

Godz: 9.00 – 20.00

Trzecia Amatorska Liga Wakeboardowa rynku nieruchomości komercyjnych.

Ostatnie szkolenie przed zawodami skierowane do Rynku Nieruchomości Komercyjnych Go4Wake odbędzie się 20 sierpnia w godzinach  9.00 do 21.00, tak jak dotychczas w Wake Family. Zapraszamy wszystkich uczestników wcześniejszych szkoleń oraz tych, którzy przybędą na wydarzenie po raz pierwszy.

P1060089

To już ostatnia szansa, aby spróbować swoich sił oraz podszkolić swoje umiejętności przed konkursem, który odbędzie się na początku września. W konkursie będzie można zdobyć wiele cennych nagród, więc warto już teraz zacząć trenować i podnosić poziom swoich przejazdów.

W czasie szkolenia będzie również przewidziany poczęstunek od Red Bulla.

Aby wziąć udział w szkoleniu Go4Wake wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia: http://go4wake.pl/liga-go4wake/rejestracja/ i wybrać preferowany dla siebie przedział czasowy odbycia szkolenia. Deklaracje udziału w szkoleniu razem z dziećmi oraz dodatkowe pytania można kierować na adres: biurog4e@gmail.com.
Przypominamy, iż szkolenie Go4Wake jest całkowicie BEZPŁATNE, a cały potrzebny sprzęt dla każdego zawodnika będzie udostępniony na miejscu w Wake Family. Jednak ilość uczestników jest ograniczona- z jednej firmy mogą się zgłosić maksymalnie 4 osoby.  Cała liga zakończona będzie ekscytującymi zawodami we wrześniu.

Szczegółowe zasady uczestnictwa w szkoleniu dostępne są w regulaminie.
Więcej informacji o Go4Wake oraz relację z pierwszego szkolenia znajdziecie Państwo na stronie www.go4wake.pl.
Zapraszamy!