II Szkolenie ligi Go4Wake

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail
 

Data: 05/07/2015

Godz: 9.00 – 20.00

Kontynuacja Szkoleń Amatorskiej Ligi Wakeboardowej rynku nieruchomości komercyjnych.

Spotykamy się już niedługo na kolejnym szkoleniu Go4Wake w tym sezonie.

Szkolenie odbędzie się 5 lipca, początek o godz. 9.00. Uczestnicy szkolenia- to przedstawiciele rynku nieruchomości komercyjnych: deweloperzy, inwestorzy, generalni wykonawcy, agencje nieruchomości, członkowie OSWBZ  i architekci.

Miejscem szkolenia jest ośrodek Wake Family, położony niedaleko Warszawy, w pięknym, otoczonym lasem zakątku, nad jeziorem. Celem kolejnego spotkania jest nauka pływania na wakeboardzie lub udoskonalenie umiejętności zdobytych na pierwszym szkoleniu, żeby wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w Zawodach amatorskiej Ligi Wakeboardowej Go4Wake.

Uczestnictwo we wszystkich szkoleniach i zawodach Go4Wake jest BEZPŁATNE.

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest:

  1. Zgłoszenie firmy i ich przedstawicieli poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
  2. Zapoznanie się z regulaminem.
  3. Zabranie ze sobą dobrego humoru.

Rejestracja uczestników i firm będzie trwać przez cały sezon wiosenno-letni 2015, natomiast jednorazowy udział w szkoleniu, zaplanowanym na 5 lipca 2015 r. można zgłaszać do 03.07.2015 przez formularz zgłoszeniowy

Przypominamy, że liczba uczestników jest ograniczona i zgłaszając się do udziału, deklarujecie Państwo swoją obecność. W przypadku nieobecności i braku wcześniejszej informacji o tym, ograniczamy możliwość uczestnictwa w następnym szkoleniu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach i zawodach!

Organizatorem wydarzenia jest firma Go4Energy. Zapewniamy bezpłatne pływanie, sprzęt, instruktora, dreszcz rywalizacji i integrację w gronie specjalistów rynku nieruchomości komercyjnych.