II Szkolenie ligi Go4Wake – edycja lipcowa

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail
 

Data: 19/07/2014

Godz: 9.00 – 20.00

Cel: nauka lub doszkalanie z techniki pływania na Wakeboardzie

Impreza w Wake Family jest kolejną z serii imprez organizowanych przez Go4Energy, mających na celu promowanie wartości, które na co dzień wdrażamy w projektach budynków biurowych; są to – przede wszystkim – ZDROWIE i DOBRE SAMOPOCZUCIE.

Zarówno środowisko pracy, jak i czas spędzany poza biurem powinny mieć pozytywny wpływ na nasze zdrowie, dlatego gorąco zachęcamy wszystkie firmy z sektora nieruchomości komercyjnych do brania udziału w szkoleniach amatorskiej ligi Go4Wake.
  • Szkolenia mają charakter pikniku rodzinnego, więc zapraszamy do udziału przedstawicieli firm wraz z rodzinami.
  • W ramach imprezy zapewniamy ZGŁOSZONYM ZAWODNIKOM bezpłatne plywanie, sprzęt oraz instruktora. Jest możliwość korzystania z baru/punktu gastronomicznego dostępnego na miejscu (we własnym zakresie).

DODATKOWE ATRAKCJE W DNIU SZKOLENIA:

  • Lekcje ZUMBY,
  • Darmowe drinki na bazie Sznapsa,
  • Zniżki w sklepie 25% na Ripcurl i 15% na sprzęt wakeowy (deski, wiązania),
  • Do godz 14.00 pływanie na SUP’ie.

 

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pomocą formularza.

  • Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!
  • W związku z ograniczeniem liczby osób mogących jednocześnie brać udział w szkoleniu, zastrzegamy sobie możliwość zmiany godzin pływania.

Planujemy, że po serii szkoleń, które zostaną przeprowadzone w sezonie wiosenno-letnim 2014, pierwsze zawody amatorskiej ligii nieruchomości komercyjnych Go4Wake będą mogły odbyć się już we wrześniu!

 

Uwaga! W zależności od frekwencji, rezerwujemy sobie prawo do ograniczenia liczby osób reprezentujących jedną firmę podczas szkoleń i zawodów do 2-4 osób. W takim przypadku, decyzję o tym, kto będzie reprezentował daną firmę podejmuje kapitan drużyny.

Prosimy kapitanów o przesłanie do nas logotypów firm wraz ze swoim zdjęciem – będziemy chcieli umieścić je na stronie go4wake.pl w zakładce “Liga Go4Wake”. Firmom, które już to uczyniły, bardzo dziękujemy!

 

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z biurem Go4Energy: biuro@g4e.pl

Do zobaczenia!

 

 

 

One thought on “II Szkolenie ligi Go4Wake – edycja lipcowa

Comments are closed.