II szkolenie Go4Wake!

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail
 

Data: 16/07/2016

Godz: 9.00 – 20.00

Trzecia Amatorska Liga Wakeboardowa rynku nieruchomości komercyjnych.

Już 16 lipca od godziny 9.00 w Wake Family odbędzie się kolejne szkolenie Go4Wake skierowane do Rynku Nieruchomości Komercyjnych. Zapraszamy wszystkich uczestników pierwszego szkolenia, które odbyło się w czerwcu oraz tych, którzy jeszcze nie zdążyli spróbować swoich sił w wakeboardingu.

DSCF1625

Tym razem dla uczestników szkolenia przygotowaliśmy jeszcze więcej atrakcji. Oprócz jazdy na wakeboardzie w wolnej chwili przygotowaliśmy zajęcia relaksacyjne, które poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel ze szkoły jogi Shakti w godzinach od 12 do 13.30. Będzie również przewidziany poczęstunek od Red Bulla.

Ponadto oprócz toru dla dorosłych uczestników przewidzieliśmy również tor dla dzieci, które będą tego dnia towarzyszyły swoim rodzicom na szkoleniu. Wyciąg dla dzieci będzie dostępny w godzinach od 12 do 14. Dlatego do Wake Family opłaca się przybyć z całą rodziną.

Aby wziąć udział w szkoleniu Go4Wake wystarczy zarejestrować się na stronie wydarzenia: http://go4wake.pl/liga-go4wake/rejestracja/ i wybrać preferowany dla siebie przedział czasowy odbycia szkolenia. Deklaracje udziału w szkoleniu razem z dziećmi oraz dodatkowe pytania można kierować na adres: biurog4e@gmail.com.
Przypominamy, iż szkolenie Go4Wake jest całkowicie BEZPŁATNE, a cały potrzebny sprzęt dla każdego zawodnika będzie udostępniony na miejscu w Wake Family. Jednak ilość uczestników jest ograniczona- z jednej firmy mogą się zgłosić maksymalnie 4 osoby. Ostatnie szkolenie odbędzie się jeszcze w sierpniu, a cała liga zakończona będzie ekscytującymi zawodami we wrześniu.

Szczegółowe zasady uczestnictwa w szkoleniu dostępne są w regulaminie.
Więcej informacji o Go4Wake oraz relację z pierwszego szkolenia znajdziecie Państwo na stronie www.go4wake.pl.
Zapraszamy!