Branża nieruchomości na fali wakebordingu– podsumowanie zawodów Go4Wake 2017

FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail
 

W sobotę 2 września, mimo deszczowej aury, uczestnicy IV edycji zawodów Amatorskiej Ligi Wakeboardingowej Rynku Nieruchomości Komercyjnych Go4Wake 2017 zaprezentowali swoje umiejętności i udowodnili, że sport jest dobry na każdą pogodę.
Każdy z biorących udział w zawodach zbierał punkty, które wpływały na klasyfikację ogólną reprezentowanej przez siebie drużyny. Ocenie podlegały m.in. trudność i styl przejazdu oraz triki z wykorzystaniem ramp. Niektórzy z uczestników mieli w tym sezonie po raz pierwszy do czynienia z jazdą na wakeboardzie.
Zwycięzcom wręczono nagrody, puchary i dyplomy:
– I miejsce – drużyna Knight Frank
– II miejsce – drużyna Go4Energy
– III miejsce – drużyna Sabur
Ponadto, wyróżnione zostały najlepsze przejazdy kobiet i mężczyzn, a nawet pojawiła się nagroda w kategorii „Spektakularna gleba”. Wrześniowe zawody były podsumowaniem trzech spotkań szkoleniowych, w trakcie których zawodnicy zdobywali umiejętności jazdy na wakeboardzie.
Go4Wake już od czterech lat łączy w sobie sportowy charakter, rodzinną atmosferę i szczytny cel. W tym roku środki zebrane z rejestracji drużyn zostały w całości przeznaczone na remont Przedszkola Terapeutycznego Fundacji SYNAPSIS przy ul. Siemieńskiego 21 w Warszawie. Natomiast udział dla obserwatorów był bezpłatny.
Organizatorem wydarzenia jest firma Go4Energy. W tegorocznej edycji patronami medialnymi byli: Real Estate Manager, e-biurowce, WakeMag.pl, Odnawialni.com.pl, eplusekologia.pl, Outsourcingandmore.pl, OutsourcingPortal.pl, a partnerami: OSWBZ, Wakepark Łomianki, BykBar i Dietmap.
Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji. Zgłoszenia i pytania należy kierować na adres: go4wake@g4e.pl

Zdjęcia z zawodów dostępne tutaj: http://go4wake.pl/galeria/