18.06.16 Trzecia edycja Amatorskiej Ligi Nieruchomości Komercyjnych: Go4Wake!!

www.go4wake.pl
FacebooktwitterlinkedinmailFacebooktwitterlinkedinmail
 

Już 18 czerwca od godz. 9.00 spotkają się na pierwszym w tym roku Szkoleniu Go4Wake przedstawiciele Rynku Nieruchomości Komercyjnych: deweloperzy, inwestorzy, generalni wykonawcy, agencje nieruchomości, członkowie OSWBZ  i architekci.

Szkolenie Go4Wake odbędzie się w ośrodkuWake Family, położonym niedaleko Warszawy, w pięknym, otoczonym lasem zakątku, nad jeziorem. Celem pierwszego spotkania jest nauka pływania na wakeboardzie lub udoskonalenie umiejętności zdobytych w poprzedniej edycji, żeby wszyscy uczestnicy mogli wziąć udział w Zawodach amatorskiej Ligi Wakeboardowej Go4Wake.

W tym sezonie, podobnie jak w poprzednim zaplanowano trzy szkolenia, które odbędą się 18 czerwca, 16 lipca oraz 20 sierpnia, a podsumowanie Ligii planowane na 3 września zakończone będzie zawodami.

Ilość uczestników jest ograniczona: z jednej firmy zgłosić mogą się maksymalnie 4 osoby. Szczegółowo proces rejestracji i przebieg wydarzenia opisany jest w regulaminie.

Organizatorzy przewidzieli dla uczestników atrakcyjne upominki. Do Wake Family warto przyjechać z całą rodziną. Uczestnicy spędzą czas na wodzie, a pozostali goście będą mogli dopingować starania zawodników i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. To  pierwsza tego typu inicjatywa na polskim rynku nieruchomości, która w przyjaznej atmosferze pozwala za razem na zapoznanie się bliżej współpracujących ze sobą firm  oraz spróbowanie  nowej dyscypliny sportowej, jaką jest wakeboarding.

 

Uczestnictwo we wszystkich szkoleniach i zawodach Go4Wake jest BEZPŁATNE.

 

Warunkiem uczestnictwa w zawodach jest:

  1. Zgłoszenie firmy i ich przedstawicieli poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
  2. Zapoznanie się z regulaminem.
  3. Zabranie ze sobą dobrego humoru.

Rejestracja uczestników i firm będzie trwać przez cały okres od czerwca do sierpnia 2016, natomiast jednorazowy udział w szkoleniu, zaplanowanym na 18 czerwca 2016 r. można zgłaszać do 17.06.2016 przez formularz zgłoszeniowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach i zawodach!

Organizatorem wydarzenia jest firma Go4Energy. Zapewniamy bezpłatne pływanie, sprzęt, instruktora, dreszcz rywalizacji i integrację w gronie specjalistów rynku nieruchomości komercyjnych.